Geoblog.pl    bezetka    Podróże    Ameryka Centralna    Chichi

Chichi

Gwatemala
Gwatemala, Chichicastenango

W czwartki i niedziele w Chichicastenango, (zwanym tu Chichi ) odbywa się największy w Gwatemali market. Ponieważ jestem wielka fanka bazarów a dzisiaj jest niedziela, wiec jestem w Chichi. Jechałam 1,5 g chicken busem z Pana (20Q). Nie było to łatwe przeżycie. Autobus się trząsł nawet na gładkiej drodze. Silnik głośno pracował, wydzielały się spaliny a muzyka grała jeszcze głośniej. Nie uwierzyłam że mogę mieć chorobę lokomocyjną w autobusie, więc nie wzięłam tabletek. Niestety byłam bardzo bliska owej choroby. Nie chce narzekać. Ale na dłuższa trase chyba kupie bilet na mini busa.
Za to w Chichi jest pięknie. Zostaje tu na kolejny dzień.

Pati
Pati - 2009-06-01 09:31
Super ta fotka z dziećmi pod murale, surrealistyczna trochę. I ten kontrast między ścianą kościoła a rozwalonymi schodami... a taki market w worach to kiedyś chyba w Hali Mirowskiej był? Szkoda,że nie można pojedyńczych zdjęć komentować...

Krystyna
Krystyna  - 2009-06-01 20:37
Witaj, pilnie sledze wszystkie twoje zdjecia. Bardzo sa ciekawe. Pokazuja takich zwyklych i jednoczesnie niezwyklych ludzi, ktorzy sa biedni ale i piekni. Mnie najbardziej podobaja sie te dwie Indianki w tych kolorowych strojach. Wogole kolory na mnie robia duze wrazenie. Ten bazar np ja rowniez jestem milosnikiem bazarow. Bede odwiedzac twojego bloga. Mam tylko problem bo nie umiem sie zalogowac. Bede pisac komentarze do zdjec. Pozdrawiam. Napisze niebawem na skrzynke. Pa Krystyna

bezetka - 2009-06-03 02:30
Gwatemala jest tak kolorowa , ze mozna oszalec

Magda
Magda - 2009-06-04 07:13
Ten market rzeczywiscie tetni kolorami i zyciem! I ludzmi! Super zdjecia Bozena, swietny 'podglad', super detale. Na przedostatnim zdjeciu idzie sobie taka mala dziewczynka, kolorowo ubrana - jak wszyscy zreszta - po prostu wzruszajaca!

bezetka - 2009-06-07 19:34
dzieki

zula - 2015-04-04 06:58
Piękne zdjęcia i miejsce!

Bozena Zielinska
Zasoby: 283 wpisy283 59 komentarzy59 4648 zdjęć4648 0 plików multimedialnych0